نتايج روز نخست مسابقات پرورش اندام قهرمانى باشگاه‌هاى كشور

|
۱۴۰۲/۱۱/۲۸
|
۱۱:۰۸:۵۸
| کد خبر: ۲۰۵۹۹۳۲
نتايج روز نخست مسابقات پرورش اندام قهرمانى باشگاه‌هاى كشور
نتايج روز اول مسابقات پرورش اندام قهرمانى باشگاه‌هاى كشور در رشت مشخص شد.

به گزارش خبرگزاری برنا، بيست و يكمين دوره مسابقات پرورش اندام قهرمانى باشگاه‌هاى كشور(گراميداشت دهه مبارک فجر) در سالن ۶ هزار نفری رشت در استان گیلان آغاز شد. 

در روز نخست این رویداد نفرات برتر رشته های پارابیلدینگ، فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار به شرح زیر معرفی شدند:

نفرات برتر دسته های معلولین(پارابیلدینگ):
پارابیلدینگ سندروم: 
1- رضا ابراهیمی(گیلان الف)
2- حسن تجلی(تهران)
3- ابوالفضل ناصری(سمنان)
4- جواد الماسی(آذربایجان شرقی)
پارابیلدینگ نابینایان:
1- مهدی شهریاری(هرمزگان)
2- فرج الله خردمردی(مازندران)
پارابیلدینگ قطع عضو با ویلچر:
1- مسعود انگوتین(بوشهر)
2- علی امینی هزاوه(اراک)
3- محمدحسن قربانی(مازندران)
4- حسین فسنتری(خراسان رضوی)
5- علیرضا میری(هرمزگان)
6- رضا آذرشب سیدانی(گیلان الف)
 فیزیک کلاسیک جوانان/
16 تا 20 سال: 
1- امیرعباس یادگاری(تهران)
2- علیرضا صحرا گرد
3- محمدحسین سبحانی(کرمانشاه)
4- شایان شیری(آذربایجان غربی)
5- سیدرضا احمدی(اصفهان)
6- امیرحسین نظیفی(گیلان الف)
21 تا 23 سال، دسته 175- سانتی متر:
1- امیرحسین کنارجو(بوشهر)
2- عرفان فریس آبادی(تهران)
3- علی رمضانی(مازندران)
4- سیدعباس علوی(اصفهان)
5- امیرحسین خدمتگذار(گیلان الف)
6- محمدرضا زمان زاده(خوزستان)
21 تا 23 سال، دسته 175+ سانتی متر:
1- صالح راستگو(گیلان الف)
2- حسین ورخانه(مازندران)
3- محمداحسان(خراسان رضوی)
4- رضا کریمی(اصفهان)
5- یوسف پوریان(کرمانشاه)
6- محمدحسین سبحانی(کرمانشاه)
فیزیک کلاسیک پیشکسوتان/
40 تا 44 سال: 
1- یوسف گودرزیان(تبریز)
2- مرتضی فریدی(اردبیل)
3- مهدی سلیم رخ ده(گیلان الف)
4- عبادالله پورعلی گنج گاه(مازندران)
5- جواد پرتو
6- داوود نودوست(گیلان الف)
45 تا 49 سال: 
1- سعید نجاران
2- کامران سرتلیان(بوشهر)
3- سیدسالار شاهدی(آذربایجان غربی)
4- محمد فیروزی(اراک)
5- محسن محسنیه(خراسان رضوی)
6- محمد خالد دستباز(کردستان)
بالای 50 سال: 
1- علیرضا شاه نوری(تهران)
2- سعید فراهانی
3- حسین شاکری منش
 فیزیک کلاسیک بزرگسالان:
دسته اول، 168- سانتی متر:
1- نوید کارگر(تهران)
2- وحید سلیمان نیا(تهران)
3- مسلم برایی گیلی(البرز)
4- اسماعیل سهرابی(گیلان الف)
5- محمدرضا نیکویی(هرمزگان)
6- سید احمد کرمانی(البرز)
دسته دوم، 171- سانتی متر
1- بهزاد صوفانی زاده
2- علی ذوالفقاری(گیلان الف)
3- میثم بردی نشین(تهران)
4- محمد نویدی(قم)
5- محمود کامل(مازندران)
6- امید رضایی(البرز)
دسته سوم، 175 سانتی متر:
1- علی اصغر رمضان پور(البرز)
2- شاهین سلیمانی(مازندران)
3- محمدحسین نجفی(مازندران)
4- ابراهیم اکبری پور(گیلان الف)
5- حسین چهره پرداز(مازندران)
6- زبیر احمدی
دسته چهارم، 180- سانتی متر:
1- امیرحسین مسیبی(گیلان الف)
2- حسین محبی(مازندران)
3- امیرحسین محمد صالحی(تهران)
4- مسعود پوررضا(گیلان الف)
5- صادق رویین(گیلان الف)
6- سعید رشیدنهال(ایلام)
اعلام نتايج رشته ماسكولار:
دسته اول:
١- دهقان پوریا
۲- هاشم محمدی دوست(ایلام)
۳- سیدمحمد حسینی(لرستان)
۴- علی حیدری(کرمانشاه)
۵- سعید زشکی(خراسان رضوی)
۶- رامتین نادری(اصفهان)
دسته دوم:
۱- آرمان بشیری(کرمانشاه)
۲- اکبر بیگلری(گیلان الف)
۳- محمدرضا بهلولی(تهران)
۴- امیرسالار کوهی(اصفهان)
۵- پوریا داننده(تهران)
۶- علیرضا حسن پور(گیلان الف)
انتهای پیام/

نظر شما
پرونده ویژه
بازرگانی برنا
آژانس عکس برنا
لالالند
رایتل
تشریفات شایسته
دندونت
سلام پرواز
بازرگانی برنا
آژانس عکس برنا
لالالند
رایتل
تشریفات شایسته
دندونت
سلام پرواز
بازرگانی برنا
آژانس عکس برنا
لالالند
رایتل
تشریفات شایسته
دندونت
سلام پرواز