اعلام نتایج روز نخست دومین مرحله لیگ برتر دوومیدانی

|
۱۳۹۳/۰۵/۱۷
|
۱۳:۲۴:۵۶
| کد خبر: ۲۰۹۵۶۵
اعلام نتایج روز نخست دومین مرحله لیگ برتر دوومیدانی
نخستین روز از دومین مرحله هجدهمین دوره لیگ برتر دوومیدانی باشگاه‌های کشور در مجموعه آفتاب انقلاب تهران به پایان رسید.

به گزارش سرویس ورزشی برنا، این رقابت‌ها از صبح روز پنجشنبه در حالی آغاز شد که چند تیم دیگر به جمع تیم های لیگ برتری پیوستند.

در این مسابقات بیش از 100 دوومیدانی کار از تیم های موسسه مالی و اعتباری افضل توس، خوزستان، هرمزگان، نفت تهران، شهرداری تبریز، بنیان بتن پیشرو لرستان، قزوین، سبک سازان شرق خراسان شمالی، مازندران، شهرداری سنندج، مقاومت اصفهان، خلیج فارس بوشهر، گلستان، ذوب آهن و البرز با یکدیگر به رقابت پرداختند.

دومین روز از مرحله دوم هجدهمین دوره لیگ برتر دوومیدانی باشگاه های کشور در بخش مردان از صبح امروز (جمعه) در مواد، پرش طول، 400 متر با مانع، پرتاب نیزه، پرش ارتفاع، 1500 متر، پرتاب وزنه، 200 متر، پنج هزار متر، 4 در 400 متر امدادی و مواد باقی مانده از ماده دهگانه، در مجموعه آفتاب انقلاب تهران پیگیری می‌شود.

نتایج روز نخست:

100 متر:

1- حسن تفتیان از موسسه مالی و اعتباری افضل توس با زمان 10 ثانیه و 43 صدم ثانیه.

2- رضا قاسمی از نفت تهران با زمان 10 ثانیه و 54 صدم ثانیه.

3- سپهر اسد از خلیج فارس بوشهر با زمان 10 ثانیه و 65 صدم ثانیه.

110 متر با مانع:

1- میلاد سیار از شهرداری سنندج با زمان 14 ثانیه و 30 صدم ثانیه.

2- احمد رضا خنفری از نفت تهران با زمان 14 ثانیه و 66 صدم ثانیه.

3- احمد رضا مردانی از سبک سازان شرق با زمان 14 ثانیه و 69 صدم ثانیه.

400 متر:

1- سجاد هاشمی از شهرداری تبریز با زمان 46 ثانیه و 6 صدم ثانیه.

2- مهدی زمانی از نفت تهران با زمان 46 ثانیه و 13 صدم ثانیه.

3- مهدی رحیمی از خلیج فارس بوشهر با زمان 47 ثانیه و 12 صدم ثانیه.

800 متر:

1- امیر مرادی از ذوب آهن با زمان 1 دقیقه و 50 ثانیه و 23 صدم ثانیه.

2- مصطفی ابراهیمی از موسسه مالی و اعتباری افضل توس با زمان 1 دقیقه و 50 ثانیه و 69 صدم ثانیه.

3- علی عالمی از قزوین با زمان 1 دقیقه و 51 ثانیه و 87 صدم ثانیه.

3000 متر با مانع:

1- حسین کیهانی از نفت تهران با زمان 9 دقیقه 14 ثانیه و 8 صدم ثانیه.

2- بهزاد مصطفوی از موسسه مالی و اعتباری افضل توس با زمان 9 دقیقه و 15 ثانیه و 62 صدم ثانیه.

3- احمد فرود از نفت تهران با زمان 9 دقیقه و 20 ثانیه و 60 صدم ثانیه.

4 در 100 متر امدادی:

1- تیم نفت تهران با زمان 40 ثانیه و 95 صدم ثانیه.

2- تیم موسسه مالی و اعتباری افضل توس با زمان 41 ثانیه و 80 صدم ثانیه.

3- تیم خلیج فارس بوشهر با زمان 42 ثانیه و 24 صدم ثانیه.

10 هزار متر:

1- محمد جواد صیادی از موسسه مالی و اعتباری افضل توس با زمان 32 دقیقه و 44 ثانیه و 59 صدم ثانیه.

2- پژمان کرزه ای از موسسه مالی و اعتباری افضل توس با زمان 32 دقیقه و 51 ثانیه و 38 صدم ثانیه.

3- مرتضی بیرانوند از بنیان بتن لرستان با زمان 33 دقیقه و 19 ثانیه و 97 صدم ثانیه.

پرتاب دیسک:

1- بهنام شیری از شهرداری تبریز، 56 متر و 11 سانتی متر.

2- مجتبی شبانه از مقاومت اصفهان، 52 متر و 17 سانتی متر.

3- رضا صمیمی از خلیج فارس بوشهر، 50 متر و 59 سانتی متر.

پرتاب چکش:

1- رضا مقدم از نفت تهران، 70 متر و 87 سانتی متر.

2- پژمان قلعه نویی از گلستان، 68 متر و 51 سانتی متر.

3- مسعود مقدم از موسسه مالی و اعتباری افضل توس، 64 متر و 64 سانتی متر.

پرش سه گام:

1- میلاد دریساوی از نفت تهران، 16 متر و 2 سانتی متر.

2- سعید خدری از خلیج فارس بوشهر، 15 متر و 35 سانتی متر.

3- وحید صدیق از مازندران، 15 متر و 17 سانتی متر.

نظر شما
پرونده ویژه