نفرات برتر نهمین جشنواره مطبوعات استان اصفهان معرفی شدند

|
۱۳۹۳/۰۵/۱۶
|
۰۵:۱۴:۰۸
| کد خبر: ۲۰۹۴۰۹
نفرات برتر نهمین جشنواره مطبوعات استان اصفهان معرفی شدند
برگزیدگان نهمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی استان اصفهان شامگاه چهارشنبه در اختتامیه این جشنواره معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، این جشنواره در دو قسمت فنی با یکهزار و 526 اثر رسیده و قسمت موضوعی با دو هزار و 140 اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره برگزار شد.

در بخش مقاله از بین 122 اثر رسیده اندیشه آریانا از ماهنامه دانش نما، سینا کلهر از دو ماهنامه هابیل و اصغر معمار زاده از خبرگزاری ایمنا به ترتیب حائز رتبه های اول تا سوم شدند.

در گزارش از 342 اثر رسیده اکبر منتشلو از روزنامه اصفهان زیبا، مهسا پاکروان از روزنامه نصف جهان و آسیه عسگری از روزنامه نصف جهان حائز رتبه های اول تا سوم شدند.

در بخش مصاحبه نیز از بین 211 اثر رسیده آثار مهران موسوی خوانساری از روزنامه نصف جهان و مهسا پاکروان از روزنامه نصف جهان بصورت مشترک حائز رتبه اول و آثار سعید غفاری از روزنامه نصف جهان دوم شد.

همچنین در این بخش نفیسه حاجاتی از روزنامه اصفهان زیبا و علی صالحی از خبرگزاری ایمنا بصورت مشترک مقام سوم را کسب کردند.

در بخش عکس نیز از بین 203 اثر رسیده آریا جعفری از خبرگزاری ایسنا، امیر حسینی از خبرگزاری فارس و سیدحسین میرحسینی از خبرگزاری ایسنا به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند و در این بخش از مهدی جانی پور تقدیر شد.

همچنین در طراحی و گرافیک از بین 44 اثر رسیده محمد ابراهیم احتشامی از روزنامه اصفهان امروز، نفیسه غلامی از ماهنامه آسمان شب و مجتبی مجلسی کوپایی از دو ماهنامه هابیل بر اساس نظر هیات داوران جشنواره به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم معرفی شدند. 

در بخش سرمقاله و یادداشت از میان 197 اثر رسیده سیدمحمد برکت از هفته نامه جام اصفهان، سینا ایرانپور انارکی از روزنامه اصفهان امروز و امیر محزونیه از هفته نامه جام اصفهان به ترتیب حائز رتبه های اول تا سوم شدند.

در بخش خبر از 86 اثر رسیده، لیلا یزدانی از روزنامه اصفهان زیبا مقام اول، ساسان اکبر زاده از روزنامه نصف جهان و طاهره شفیعی از روزنامه جمهوری اسلامی نیز بصورت مشترک عنوان دوم و حسن زارع از خبرگزاری ایسنا رتبه سوم را به خود اختصاص دادند.

در بخش تیتر از بین217 اثر رسیده هیات داوران هیچ فردی را مستحق رتبه اول ندانست و لیلا شکوه فر از خبرگزاری ایسنا و آسیه عسگری از روزنامه نصف جهان بصورت مشترک حائز مقام دوم شدند و اکبر منتشلو از روزنامه اصفهان زیبا نیز رتبه سوم این بخش را کسب کرد.

در بخش طنز تصویری از 42 اثر رسیده جمال الدین اعتباران از روزنامه اصفهان زیبا، عالیه مظاهری از روزنامه جام جم و سمانه نیستانی از روزنامه جام جم به ترتیب حائز مقام های اول تا سوم شدند.

همچنین در بخش طنز مکتوب از بین62 اثر رسیده، هیات داوران بشیر اسماعیلی از روزنامه اصفهان زیبا، مسعود قرائتی از هفته نامه آرمان و لیلا شکوه فر از خبرگزاری ایسنا را به عنوان نفرات اول تا سوم معرفی کردند.

همچنین در این مراسم از برگزیدگان 31 محور از بخش موضوعی تجلیل شد.


نظر شما
پرونده ویژه