هشتمین دوره مسابقات رنکینگ کشوری

۹۶ ورزشکار در مرحله تک حذفی اسنوکر

|
۱۳۹۳/۰۵/۱۲
|
۲۲:۱۵:۱۱
| کد خبر: ۲۰۸۵۳۰
۹۶ ورزشکار در مرحله تک حذفی اسنوکر
رقابت های اسنوکر در مرحله گروهی به پایان رسید.

به گزارش سرویس ورزشی برنا
رقابت های اسنوکر در مرحله گروهی به پایان رسید و نفرات صعود کننده به مرحله تک حذفی معرفی شدند. مسابقات رنکینگ کشوری اسنوکر از هشتم مرداد ماه آغاز شد و طی آن در چهارمین روز این رقابت ها 96 ورزشکار به مرحله تک حذفی راه یافتند و جدول مسابقات نیز در این مرحله اعلام شد.
اسامی راه یافتگان به مرحله تک حذفی به شرح زیر است:
سهیل واحدی، امیر سرخوش، سعید ابولسانی، نوید شفیعی، علی قرگوزلو، آرمان دیناروند، علی روشنی کیا، سیاوش مزینی، محمد لب آبی، احسان حیدری نژاد، علیرضا خداپرست، افشین عبدالمحمدی، فرزاد ایزدی ظفر، میلاد ولی حصاری، محمد چگینی، حامد ذره دوست، علی عابدی، محمد افروز، میثم بیات، وحید داداشی، حسام پویانفر، شهنام علیزاده، امیر دهنوی، وحید قربانپور، هادی اردستانی، مالک قاسمی، کارو جوادی، مصطفی مومنی، حمیدرضا بهبودیان، امیر صنعتی، افشین شادفر، میلاد محبی، میلاد یزدانی، محمدرضا ملک زاده، دانیال قمیان، امین سنجایی، امیرحسین حسینی، صابر قاسمی، اورهان حمویی پور، فرزاد صحرا نورد، عماد سیاح، شایان معصوم شاهی، عرفان معصوم بابایی، حاج حسین طلا ساز، آرین آدیش، سروش اسدی گلکار، حسن رستمی، آرمان آتش سخن، امیر پاشا، علیرضا رضایی، موسی نیک منش، دانیال زنده، سیامک فتحی، آرمان اختر کاویان، مرتضی ترابی، محسن قاسم زاده، حبیب اله کیانی، محمد امین مازندرانی، پدرام آتشیار، امیر خالقی، محمدرضا رفیعیان، شاهین خرمی دل، مهدی بابایی، تقی کاظم خانی، حمید معصوم شاهی، میلاد معینی، فرزین عصار، میلاد عبادی، ابوالفضل مقصودلو، علیرضا ایران پور، سروش بای، فرید نیک پور، امین رحمانی، نعیم اکبری، رامین نبی زاده، علی شادفر، رضا رضوانی، حسین برخورداری، فردین قادری، سجاد کفاش نیا، سامان اخوت، رامین جعفری، حسین تایرویردیزاده، ارسطو حمزه خانی، نریمان عطا پور، سجاد تورانچی، بابک مجرد، یاشین هاشم زاده، مهران فرزانه، وحید بیات، میثم ابراهیمی، وحید شاهین فر، سعید فتحی، کاوه سمیعی، کیانوش ابراهیمی و نیما متقی

جدول رقابت های تک حذفی به شرح زیر است:
12 مرداد ساعت 9:00
تقی کاظم خانی – حمید معصوم شاهی
میلاد یزدانی - نیما متقی
امیرپاشا – حسین برخورداری
آرمان آتش سخن- فردین قادری
حبیب اله کیانی – کیانوش ابراهیمی
فرزاد صحرا نورد – بابک مجرد
محسن قاسم زاده – سروش بای
عماد سیاح – سجاد تورانچی

ساعت 11:00
شاهین خرمی دل- کاوه سمیعی
دانیال قمیان – وحید شاهین فر
موسی نیک منش – علی شادفر
سروش اسدی گلکار – سامان اخوت
پدرام آتشیار – ابولفضل مقصودلو
صابر قاسمی- مهران فرزانه
آرمان اختر کاویان – امین رحمانی
عرفان معصوم بابایی – ارسطو حمزه خانی

ساعت 13:00
محمدرضا رفیعیان – فرزین عصار
امین سنجایی- میثم ابراهیمی
دانیال زنده – رامین نبی زاده
آرین آدیش – رامین جعفری
امیر خالقی – میلاد عبادی
امیرحسین حسینی – وحید بیات
سیامک فتحی – نعیم اکبری
حاجی حسین طلاساز – حسین تایرویردیزاده

ساعت 15:00
مهدی بابایی – میلاد معینی
محمدرضا ملک زاده- سعید فتحی
علیرضا رضایی – رضا رضوانی
حسن رستمی- سجاد کفاش نیا
محمدامین مازندرانی – علیرضا ایران پور
اورهان حمویی پور- یاشین هاشم زاده
مرتضی ترابی – فرید نیک پور
شایان معصوم شاهی – نریمان عطارپور

ساعت 17:00
سهیل واحدی - ؟
میلاد محبی - ؟
سیاوش مزینی - ؟
هادی اردستانی - ؟
نوید شفیعی - ؟
حمیدرضا بهبودیان-؟
علی قرگوزلو - ؟
مصطفی مومنی- ؟

ساعت 19:00
امیر سرخوش - ؟
افشین شادفر-؟
احسان حیدری نژاد - ؟
امیر دهنوی - ؟
سعید ابولسانی - ؟
امید صنعتی - ؟
آرمان دیناروند- ؟
کارو جوادی - ؟

دوشنبه 13 مرداد
ساعت 9:00
حامد ذره دوست - ؟
علی عابدی-؟
افشین عبدالمحمدی - ؟
حسام پویان فر - ؟
محمد چگینی - ؟
محمد افروز-؟
علیرضا خداپرست - ؟
شهنام علیزاده - ؟

ساعت 11:00
محمد لب آبی- ؟
وحید قربانپور- ؟
فرزاد ایزدی ظفر - ؟
وحید داداشی- ؟
علی روشنی کیا- ؟
مالک قاسمی - ؟
میلاد ولی حصاری -؟
میثم بیات- ؟
ادامه رقابت ها و زمان برگزاری آن متعاقباً اعلام خواهد شد.


یک دقیقه سکوت به احترام شهدای غزه

ورزشکاران و مسئولین حاضر در رقابت های رنکینگ کشوری اسنوکر مسابقات خود را با یک دقیقه سکوت و ادای احترام به شهدای غزه آغاز می کنند. در حمایت، همراهی و همدردی با مردم بی دفاع فلسطین و احترام به شهدای مظلوم غزه در برابر جنایت های رژیم صهیونیستی، ششمین روز از رقابت های رنکینگ کشوری اسنوکر با یک دقیقه سکوت پیش از شروع مسابقات آغاز خواهد شد. در این حرکت نمادین خانواده بولینگ و بیلیارد کشور تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه و کشتار بی رحمانه مردم غیر نظامی فلسطین را به شدت محکوم می کنند. ششمین روز این رقابت ها فردا دوشنبه 13 مرداد ماه از ساعت 9 صبح آغاز می شود و تا ساعت 19 ادامه خواهد خواهد داشت.

نظر شما
پرونده ویژه